Hopp til hovedinnholdet

Kontakt

Kontaktpersoner og sammensetning av vårt styre:

Christine Wathne Seloter, leder Sparebank 1 SR-Bank christine.w.seloter@sr-bank.no - tlf 99507261
Sigmund Bræk NorSea sigmund.brek@norseagroup.com
Kenneth Gilje  Gilje tre kenneth@gilje.no
Torbjørn Gjerdevik Laerdal Medical torbjorn.gjerdevik@laerdal.no
Helge Totland SINTEF helge.totland@sintef.no
Marianne Wiig Attende marianne.wiig@attende.no
Tom Helgesen Lean Freelance Consulting tom.helgesen@me.com
Tatiana Iakovleva UiS tatiana.a.iakovleva@uis.no
Bente Elin Eliassen Lillemo Statoil belil@statoil.no
Håkon Brydøy Helse Stavanger HF hakon.brydoy@sus.no
Ragne Kristin Farmen Næringsforeningen i Stavanger regionen farmen@naeringsforeningen.no

Kalender

Nyheter

Lean Forum Stavanger inviterer til Lean-seminar om lærende lederskap, coaching og forbedringssykluser.

Leandagen er regionens nye og viktigste møteplass for alle som er opptatt av forbedring, kvalitet og å jobbe smartere.

- I Harley Davidson var vi best i bransjen og så ikke mulighetene til forbedringer i produksjonen, fortalte Don Kieffer til deltakerne på LEAN-dagen i Stavanger Forum. Parallellene til olje- og gassindustrien i Stavanger-regionen var åpenbare.

Lean-dagen er regionens nye og viktigste møteplass for alle som er opptatt av forbedring, kvalitet og å jobbe smartere. Hovedtema for Lean-dagen er "Never Waste a good crisis!".

Ressursgruppen for Lean ønsker velkommen til en spennende samling om Lean og forbedrings- og kommunikasjonsverktøyet A3.

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.