Kontakt

Kontaktpersoner og sammensetning av vårt styre:

Christine Wathne Seloter, leder

Sparebank 1 SR-Bank

christine.w.seloter@sr-bank.no - tlf 99507261

Sigmund Bræk

NorSea

sigmund.brek@norseagroup.com

Kenneth Gilje 

Gilje tre

kenneth@gilje.no

Torbjørn Gjerdevik

Laerdal Medical

torbjorn.gjerdevik@laerdal.no

Marianne Wiig

Attende

marianne.wiig@attende.no

Tom Helgesen

Lean Freelance Consulting

tom.helgesen@me.com

Tatiana Iakovleva

UiS

tatiana.a.iakovleva@uis.no

Bente Elin Eliassen Lillemo

Equinor

belil@equinor.no

Håkon Brydøy

Helse Stavanger HF

hakon.brydoy@sus.no

Ragne Kristin Farmen

Næringsforeningen i Stavanger regionen

farmen@naeringsforeningen.no

Kontaktpersoner og sammensetning i styret til Ressursgruppen for kontinuerlig forbedring og innovasjon - Lean Forum Stavanger finner du her:

Styret i Lean Forum Stavanger pr januar 2014

Kalender

Nyheter

For fjerde gang ønsker vi velkommen til LEANdagen, konferansen for alle som er opptatt av forbedring, kvalitet og det å jobbe smartere. Årets tema er Lean og ledelse.

"Jobber du med LEAN blir skolen fin". Ressursgruppen for Lean inviterer til medlemsbesøk hos Bærland barneskole på Ålgård, for å lære om skolens Leanreise.

Aldri har så mange deltatt på den årlige LEANdagen i Stavanger.
Stadig flere er opptatt av hvordan bedriften kan jobbe smartere.

For tredje gang ønsker vi velkommen til LEANdagen, konferansen for alle som er opptatt av forbedring, kvalitet og det å jobbe smartere. Vi får besøk av den internasjonalt anerkjente og bestselgende forfatteren, ledercoachen og LEAN-forskeren Dr. Michael Ballé. Fra NTNU og Kongsberg Maritime Subsea kommer Dr. Daryl J. Powell, fra Finn.no får vi besøk av Karina Birkeland Lome, fra EGGS design Trond Dagsland, fra Malm Orstad kommer Lauritz Løvø og fra Wellbarrier får vi høre Asbjørn Bjaanes. Årets tema er LEAN og innovasjon – LEANOVASJON.

Lean Forum Stavanger inviterer til Lean-seminar om lærende lederskap, coaching og forbedringssykluser.