Hopp til hovedinnholdet

Kontakt

Styresammensetning 2017:

.

Oddbjørn Maurdalen, leder Furnes Jernstøperi oma@furnes-as.no 91838695
Kai Glæserud, nestleder Gjøvikregionen Utvikling kai@gjovikregionen.no 90151015
Erik Isum, medlem Tine Tretten erik.isum@tine.no 99591754
Per Kristian Østbye   pkostbye@online.no 46844391
Iver Erling Støen, medlem/valgkomité LO Oppland iver.erling.stoen@lo.no 90850811
Odd-Arnvid Bollingmo, medlem Vestre Toten kommune odd-arnvid.bollingmo@vestre-toten.kommune.no 92039547
Torodd Rande, medlem Forestia AS torodd.rande@byggma.no 41608099
Ottar Henriksen, medlem/valgkomité NHO Innlandet ottar.henriksen@sintef.no 90144405
Randi Mølmen, medlem Sykehuset Innlandet randi.molmen@sykehuset-innlandet.no 92097134
Halvor Holtskog, medlem NTNU Gjøvik halvor.holtskog@ntnu.no 97784320
Sekretariat :      
Tove Løkken Raufoss Service tove@leanforuminnlandet.no 40608131
Mona Tandsether Raufoss Service mona@leanforuminnlandet.no 48016136
       

 

Nyheter

– Desentraliser beslutningene, rådet den erfarne næringslivslederen Ole Enger på Leandagen Innlandet i Vikingskipet.

Bli med på årets begivenhet: Leandagen i Innlandet 4.mai

KOM 4 BETAL FOR  3

Tid: 09:00-16:00
Sted: Vikingskipet, Hamar

Sykehuset Innlandet vant Årets Leanprosjekt 2016 under Lean Forum Norges årskonferanse i november i fjor. 13. mars var sykehuset vertskap for nettverksmøte i regi av Lean Forum Innlandet.

Etter at de ansatte på pressverket hos Nammo Raufoss gjennomførte Lean-opplæring, har effektiviteten økt og HMS-rutinene er forbedret. Årsaken er først og fremst økt involvering av medarbeidere og tillitsvalgte.

Ellen Henriette Pettersen overtar som konstituert fagdirektør Sykehuset Innlandet.

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.