Hopp til hovedinnholdet

Kontakt

Styresammensetning 2017:

.

Oddbjørn Maurdalen, leder Furnes Jernstøperi oma@furnes-as.no 91838695
Kai Glæserud, nestleder Gjøvikregionen Utvikling kai@gjovikregionen.no 90151015
Erik Isum, medlem Tine Tretten erik.isum@tine.no 99591754
Per Kristian Østbye   pkostbye@online.no 46844391
Iver Erling Støen, medlem/valgkomité LO Oppland iver.erling.stoen@lo.no 90850811
Odd-Arnvid Bollingmo, medlem Vestre Toten kommune odd-arnvid.bollingmo@vestre-toten.kommune.no 92039547
Torodd Rande, medlem Forestia AS torodd.rande@byggma.no 41608099
Ottar Henriksen, medlem/valgkomité NHO Innlandet ottar.henriksen@sintef.no 90144405
Randi Mølmen, medlem Sykehuset Innlandet randi.molmen@sykehuset-innlandet.no 92097134
Halvor Holtskog, medlem NTNU Gjøvik halvor.holtskog@ntnu.no 97784320
Sekretariat :      
Tove Løkken Raufoss Service tove@leanforuminnlandet.no 40608131
Mona Tandsether Raufoss Service mona@leanforuminnlandet.no 48016136
       

 

Nyheter

Etter at de ansatte på pressverket hos Nammo Raufoss gjennomførte Lean-opplæring, har effektiviteten økt og HMS-rutinene er forbedret. Årsaken er først og fremst økt involvering av medarbeidere og tillitsvalgte.

Ellen Henriette Pettersen overtar som konstituert fagdirektør Sykehuset Innlandet.

Rådmannen, ledergruppa, enhetsleder og avdelingsledere i Alvdal kommune er samstemt i ønsket om å gå videre med Lean som grunnleggende tenkning og holdning, og fikk flertall i kommunestyret for å fortsette.

Sykehuset Innlandet, Kirurgisk avdeling, vant prisen for Årets norske Leanprosjekt 2016 under Lean Forum Norges årskonferanse i forrige uke. Her kan du se intervju med Ellen Pettersen, avdelingssjef ved Kirurgisk avdeling.

Sykehuset Innlandet, Kirurgisk Avdeling vant prisen Årets norske Leanprosjekt 2016 for sitt prosjekt "Pasientforløp Sammedagskirurgi". 

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.