Hopp til hovedinnholdet

Kontakt

Styresammensetning 2018:

.

Oddbjørn Maurdalen, leder Furnes Jernstøperi oma@furnes-as.no 91838695
Erik Isum, medlem Tine Tretten erik.isum@tine.no 99591754
Iver Erling Støen, medlem/valgkomité LO Oppland iver.erling.stoen@lo.no 90850811
Odd-Arnvid Bollingmo, medlem Vestre Toten kommune odd-arnvid.bollingmo@vestre-toten.kommune.no 92039547
Torodd Rande, medlem KA Rasmussen AS tr@karasmussen.no 41608099
Ottar Henriksen, medlem/valgkomité SINTEF Raufoss Manufacturing ottar.henriksen@sintef.no 90144405
Randi Mølmen, medlem Sykehuset Innlandet randi.molmen@sykehuset-innlandet.no 92097134
Halvor Holtskog, medlem NTNU Gjøvik halvor.holtskog@ntnu.no 97784320
Sekretariat :      
Tove Løkken Krudtverket AS tove@leanforuminnlandet.no 40608131
Mona Tandsether Krudtverket AS mona@leanforuminnlandet.no 48016136
       

 

Kalender

Nyheter

Årets program hadde spesielt fokus på Lean og ledelse, digitalisering, innovasjon og kommunikasjon. Hvordan lykkes i dag og i fremtiden?

Noen av høydepunktene i år var Erik Modig, Anna Kirah, Christian Silvasti, workshop i det nye Katapult-senteret på Raufoss, studiebesøk i Vestre Toten kommune.

Møt Anna Kirah under Leandagen Innlandet 3.mai og hør mer om Corporate Rebels (endringsagenter)

Mange ledere fokuserer på resultater og en resultatstyrt ledelse, men utfordringen er at lederne ikke har lært hva det vil si å ha en demokratisk arbeidsplass i dag, the time of turbulence.
Vi bruker modeller fra forrige århundret for å løse dagens utfordringer og dilemmaer og de virker ikke. På grunn av skylapper kan du gå glipp av den i organisasjonen som sitter med svaret på utfordringene.

Med utgangspunkt i psykologi og sin egen forskning om massekommunikasjon forklarer Erik Modig under Leandagen Innlandet 3.mai hva som trengs for å endre en organisasjon.

– Desentraliser beslutningene, rådet den erfarne næringslivslederen Ole Enger på Leandagen Innlandet i Vikingskipet.

Bli med på årets begivenhet: Leandagen i Innlandet 4.mai

KOM 4 BETAL FOR  3

Tid: 09:00-16:00
Sted: Vikingskipet, Hamar

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.