Kontakt

Kontaktinformasjon og sammensetning av vårt styre:
.

John Magnar Bøe,

styreleder

johnenboe@gmail.com

93407218

Birte Eriksen, Equinor

styremedlem

bieri@equinor.com

95842898

Signe Syrrist, Høgskulen på Vestlandet

styremedlem

signe.syrrist@hvl.no

93092271

Bjørn Kjetil Hus, Jæger Bil

styremedlem

Bjoern.Hus@jaegerbil.no

92214567

Barbro Knudsen, DNB Livsforsikring AS

styremedlem

Barbro.knudsen@dnb.no

 

Kristin Meltzer, Lerøy Seafood Group AS

styremedlem

kristin.meltzer@leroy.no

 

Tove Løkken

sekretariat 

tove@leanforumbergen.no

40608131

Kristin Brovold

sekretariat

kristin@leanforumbergen.no

93011955

Du kan melde inn deg og/eller din bedrift her.

Nyheter

Hvordan ser fremtidens Lean ut i en tid hvor vi utfordres av nye konsepter, nye uttrykk og ny teknologi? Hva med Lean opp mot Design Thinking, Digitalisering, Robotics, disrupsjon og andre nye spennende konsepter. Kan en ledelsesfilosofi fra 1950-tallet være med oss inn i 2020-erne, og er det egentlig slik at mange nye konsepter også omfatter mange av våre leanprinsipper, men gjerne i ny innpakning?