Hopp til hovedinnholdet

Forskerteamet

  • Monica Rolfsen (prosjektleder) - monica.rolfsen @ iot.ntnu.no
  • Jonas Ingvaldsen - jonas.ingvaldsen @ iot.ntnu.no
  • Halvor Holtskog - halvor.holtskog @ hig.no
  • Kristian Martinsen - kristian.martinsen @ hig.no
  • Jan Olav Endrerud - jan.endrerud @ hig.no
  • Henrik Finsrud - henrik.finsrud @ afi.no
  • Eric Breit - eric.breit @ afi.no
  • Eivind Falkum - eivind.falkum @ afi.no
  • Geir Ringen - geir.ringen @ sintef.no
  • Eirin Lodgaard - eirin.lodgaard @ sintef.no
  • Tim Torvatn – tim.torvatn @ iot.ntnu.no
  • Ann-Charlott Pedersen – ann.pedersen @ iot.ntnu.no
  • Elsebeth Holmen – elsebeth.holmen @ iot.ntnu.no

Bli medlem i Lean Forum Norge

Du kan melde inn deg og/eller din bedrift her.

Abonner på vårt nyhetsbrev

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.